Prekiniai ženklai

Kad būtų laimingos laimingų vaikų mamos sukūrėme ir mamos skirtą prekinį ženklą „RBDT Ladies Exclusives“. Specialiai mamai skirtas higienos rinkinys, kuris palengvins laiką prieš ir po gimdymo bei profesionalių, odą tausojančių higienos priemonų ir reikmenų rinkinys, sukurtas tam, kad laikotarpis prieš ir po gimdymo būtų lengvesnis, gaivesnis ir leistų laisviau judėti.

„RBDT Kids Exclusives“ – sukūrėme iš meilės Jums.

Siekiame aukščiausių kokybės standartų, todėl visuose „Kūdikio lizduose“ rasite mūsų pačių kurtus produktus. Norime, kad Jūsų įsigyti gaminiai būtų ekologiški, saugūs ir patikimi, todėl sukūrėme prekės ženklą – RBDT.


Visi naujagimių rūbeliai „RBDT Kids Exclusives“ pasiūti iš organinės ir 100 proc. natūralios medvilnės - patvirtinti sertifikatu STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Kurdami rūbelių dizainą, apgalvojome visas detales, todėl tai ne tik gražūs, bet ir patogūs drabužiai.

Mūsų sukurtas prekinis ženklas kalba pats už save. Mums svarbu kūdikių saugumas, saugus
miegas.

Pirmoji pasaulyje pripažinta ir aukščiausius saugos reikalavimus atitinkanti tokio tipo lovelė.

Dėželė-lovelė „Kūdikio lizdas“ atitinka tarptautinius EN71-2:2011+A1:2014 ir REACH
standartus. Pagaminta iš geriausios kokybės perdirbto penkiasluoksnio gofruoto kartono. Mes
mylime ir tausojame gamtą.
Dėželės-lovelės dizainas su lingėmis – registruotas. Registracijos Liudijimo nr. 1894.
Tikime, kad „Kūdikio lizdas“ taps ne tik saugumo oaze kūdikėliui, bet ir neišsiskirs iš Jūsų namų
interjero. Kartu su dailininkais sukūrėme skirtingus dėželių dizainus. Nuo šviesių pastelinių spalvų, tinkančių vaikų kambario stilistikai iki sodrių žemės tonų spalvų, kurios puikiai derės net klasikinio stiliaus kambaryje. Nes tai ne tik dėželė, tai Jūsų namų interjero dalis.