Mums rūpi, todėl kviečiame pasidalinti savo atsiliepimu apie Baby’s Nest. Vertiname jūsų nuomonę ir atvirumą. 

 • Rūta Liutkevičienė

  „Mane sužavėjo apgalvotas saugumo aspektas. Mama kartu su dėžele kūdikį gali lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą. Dėžė yra sukurta tikrai tobulai.“
  Rūta Liutkevičienė
  Būsimoms mamoms kursus Vilniaus gimdymo namuose vedanti gydytoja akušerė-ginekologė

 • Tėtis Lukas

  "Kai kolegos darbe padovanojo nesitikėjau, kad bus toks
  kokybiškas ir didelis rinkinys. Geriausia, kad dėžė pritaikyta vaiko miegui ir net galima supti yra viskas ir ergonomiškas čiužinys. Man kaip architektui svarbi išvaizda ir funkcija."

 • Ramunė Vankevičienė

  "Kaip puiku, kad vienai šeimai įsigijus kūdikio kraitelio rinkinį, kitas padovanojamas šeimoms, kurioms jis reikalingas, tad kiekvienas prisideda prie šios misijos Visi kūdykiai lugūs."
  dr. Ramunė Vankevičienė
  Vaikų kardiologė, neonatologė doc.

 • Mama Simona

  "Šis rinkinys tikrai palengvino ir sutaupė daug laiko, nes visos priemonės apgalvotos, nuo mažylio rūbelių iki mamos magiškų kremukų."

 • Mama Giedrė

  "Dėžėje radome pačius reikalingiausius daiktus. Viskas labai apgalvota ir kokybiška. O rankšluostis ir mažylio prausikliai padeda maudynes paverst maloniu ritualu."

 • Mama Asta

  "Rinkinyje esantys drabužėliai nustebino kokybe. Apgalvota kiekviena detalė – kaip patogu aprengti vaikelį. Rūbeliai labai gražūs ir malonūs liesti, be jokių etikečių viduje."

 • Vilma Jankauskienė

  „9 mėnesius buvęs mamos gimdoje, po gimimo naujagimis geriausisi jaučiasi mažesnėje erdvėje. Todėl šis kompaktiškas sprendimas
  puikiai suteikia mažyliui saugią erdvę. O kietesnis čiužinukas reikalingas, kad apsaugoti stuburą. Kol kūdikis dar nesėdi, jo stuburas yra visiškai lygus, todėl kūdikiams nereikia pagalvės – jų stuburas neturi tų linkių, kurie susiformuoja atsisėdusi ar atsistojus, pradėjus vaikščioti.“
  Vilma Jankauskienė
  Vaikų ligų gydytoja